Архітекторам

Glass System - суцільноскляні перегородки польського виробника. Їх основна цінність в рівні звукоізоляції, яку вони дають - 33 дБ, а це гучна мова дорослої людини, при використанні одного (!) Скла. При використанні подвійного скла досягається звукоізоляція в 56 дБ. Це єдиний профіль, товщиною від 22 мм з такими показниками. Технологічне рішення виглядає дуже мінімалістично і елегантно!

ProfiM - польський виробник меблів для офісу. Вся продукція відповідає європейським стандартам. ProfiM надає гарантію на свою продукцію від 5 років. Характерні вони тим, що доступні широкій аудиторії. Робочі крісла в ProfiM коштують від 200 євро. І це мінімальна вартість, за яку можна купити в офіс ергономічне, надійне крісло.

Телефонні кабіни на одного або двох з повною звукоізоляцією для розмов по телефону, відокремленої роботи в тиші, скайп-конференцій, співбесід, міні-нарад або переговорів тет-а-тет. Підключаються до розетки, портативні, займають менше 1 кв.м. одномісні і близько 2 кв.м. двомісні. Оснащені світлом, вентиляцією, електрикою. Решта наповнення залежить від моделі.

Про нас

ДЛЯ НАС НЕ ПРИЙНЯТНІ КОМПРОМІСИ У ЯКОСТІ

1997 р. Молодий Олег Горб запускає стартап, поставивши кілька польських офісних столів «Магнат» директорам молодих дніпропетровських приватних підприємств.

20 років компанія «Магнат Дизайн Центр» ставить багато інших столів. І крісел. І повністю укомплектовує офіси, великі і маленькі.

І коли ми говоримо, що любимо офіси, ми маємо на увазі, що знаємо, як їх робити, вміємо робити і любимо бачити наших клієнтів щасливими .

Наша команда

:

Тетяна Чернишенко

Заступник Генерального директора з розвитку. Для неї не буває проблем, які б не можна було вирішити. Вміло користується безмежним досвідом та знаннями. Все життя навчається сама та вчить колег. В Магнаті 8 років.

Ми пишаємось, що:

Зробили більш ніж

300

комфортних офісів

Організували більш ніж

20 000

робочих місць

Вирішили більш ніж

1 000 000

проблем

Встановили більш ніж

50 000 м2

фальшпідлоги

Рекомендаційні листи

Amadeus
Chanel
Bosch
Lenovo
Huawei
Regus
MTI
KUEHNE+NAGEL

Контакти

MAGNATE DESIGN CENTRE

Україна 04073, Київ,
пр-т Степана Бандери,
16-б корпус 5, поверх 3

Офіс: +380 (044) 238-27-67Факс: +380 (044) 238-27-68www.magnats.com.ua

Зворотній зв'язок