Архітекторам

Glass System - суцільноскляні перегородки польського виробника. Їх основна цінність в рівні звукоізоляції, яку вони дають - 33 дБ, а це гучна мова дорослої людини, при використанні одного (!) Скла. При використанні подвійного скла досягається звукоізоляція в 56 дБ. Це єдиний профіль, товщиною від 22 мм з такими показниками. Технологічне рішення виглядає дуже мінімалістично і елегантно!

ProfiM - польський виробник меблів для офісу. Вся продукція відповідає європейським стандартам. ProfiM надає гарантію на свою продукцію від 5 років. Характерні вони тим, що доступні широкій аудиторії. Робочі крісла в ProfiM коштують від 200 євро. І це мінімальна вартість, за яку можна купити в офіс ергономічне, надійне крісло.

Телефонні кабіни на одного або двох з повною звукоізоляцією для розмов по телефону, відокремленої роботи в тиші, скайп-конференцій, співбесід, міні-нарад або переговорів тет-а-тет. Підключаються до розетки, портативні, займають менше 1 кв.м. одномісні і близько 2 кв.м. двомісні. Оснащені світлом, вентиляцією, електрикою. Решта наповнення залежить від моделі.

Про нас

ДЛЯ НАС НЕ ПРИЙНЯТНІ КОМПРОМІСИ У ЯКОСТІ

1997 р. Молодий Олег Горб запускає стартап, поставивши кілька польських офісних столів «Магнат» директорам молодих дніпропетровських приватних підприємств.

20 років компанія «Магнат Дизайн Центр» ставить багато інших столів. І крісел. І повністю укомплектовує офіси, великі і маленькі.

І коли ми говоримо, що любимо офіси, ми маємо на увазі, що знаємо, як їх робити, вміємо робити і любимо бачити наших клієнтів щасливими .

Наша команда

:

Тетяна Чернишенко

Заступник Генерального директора з розвитку

Ми пишаємось, що:

Зробили більш ніж

300

комфортних офісів

Організували більш ніж

20 000

робочих місць

Вирішили більш ніж

1 000 000

проблем

Встановили більш ніж

50 000 м2

фальшпідлоги

Рекомендаційні листи

Porsche
Bosch
Royal Canin
Amadeus
Ubisoft
MTI
Nestle
Huawei
Shell
Loreal
Chanel
SLM
BIOCODEX
Lenovo
Mitsubishi
Borjomi
Lego
KUEHNE+NAGEL
philip-morris
HM
Imperial-brands-tobacco
Ford
microsoft
johnson-company
Toyota
Regus
Servier
Kärcher
Glusko

Контакти

MAGNATE DESIGN CENTRE

Україна 04073, Київ,
пр-т Степана Бандери,
16-б корпус 5, поверх 3

Офіс: +38 (067) 507-16-46www.magnats.com.ua

Зворотній зв'язок