Архітекторам

Glass System - суцільноскляні перегородки польського виробника. Їх основна цінність в рівні звукоізоляції, яку вони дають - 33 дБ, а це гучна мова дорослої людини, при використанні одного (!) Скла. При використанні подвійного скла досягається звукоізоляція в 56 дБ. Це єдиний профіль, товщиною від 22 мм з такими показниками. Технологічне рішення виглядає дуже мінімалістично і елегантно!

ProfiM - польський виробник меблів для офісу. Вся продукція відповідає європейським стандартам. ProfiM надає гарантію на свою продукцію від 5 років. Характерні вони тим, що доступні широкій аудиторії. Робочі крісла в ProfiM коштують від 200 євро. І це мінімальна вартість, за яку можна купити в офіс ергономічне, надійне крісло.

Телефонні кабіни на одного або двох з повною звукоізоляцією для розмов по телефону, відокремленої роботи в тиші, скайп-конференцій, співбесід, міні-нарад або переговорів тет-а-тет. Підключаються до розетки, портативні, займають менше 1 кв.м. одномісні і близько 2 кв.м. двомісні. Оснащені світлом, вентиляцією, електрикою. Решта наповнення залежить від моделі.

Про нас

З 1997 року проектуємо, будуємо і комплектуємо комфортні екологічні офіси. Гарантуємо чесні терміни без компромісів щодо якості.

Компанія Magnate Design Centre з 1997 року проектує і облаштовує офісні простори з атмосферою, в якій виникає бажання творити і досягати високих результатів.

За цей час було реалізовано понад 300 проектів для провідних компаній, встановлено 100 000 м2 килимовій плитки, 50 000 м2 фальшпідлоги, організовано понад 20 000 робочих місць.

Magnate Design Centre перша компанія в Україні, яка запропонувала своїм клієнтам не просто меблі для офісу, а і організацію офісного простору - планування, і зовнішній вигляд - обробку і дизайн.

Ми першими почали створювати «офіси під ключ», надаючи клієнтам не тільки проект, але і повну комплектацію меблями, ковроліном, світлом, і виконання всіх робіт.

Наша команда

:

Стефанія Шульгіна

PR директор

Ми пишаємось, що:

Зробили більш ніж

300

комфортних офісів

Організували більш ніж

20 000

робочих місць

Вирішили більш ніж

1 000 000

проблем

Встановили більш ніж

50 000 м2

фальшпідлоги

Рекомендаційні листи

Kärcher
philip-morris
Bosch
Amadeus
Chanel
Glusko
microsoft
Lenovo
Lego
Shell
johnson-company
HM
Servier
Borjomi
Nestle
Loreal
BIOCODEX
Ubisoft
Mitsubishi
MTI
Royal Canin
Ford
Huawei
SLM
Regus
Porsche
Toyota
KUEHNE+NAGEL
Imperial-brands-tobacco

Контакти

MAGNATE DESIGN CENTRE

Україна 04076, Київ,
пр-т Степана Бандери,
16-б корпус 5, поверх 3

office@magnats.com.ua

Офіс: +38 (067) 507-16-46Відділ продажу: +38 (067) 329-16-55www.magnats.com.ua

Зворотній зв'язок